Şerifoğlu Ahşapa hoş geldiniz
Parke dekorasyonda sürekli kullanılan bir malzeme olduğu için " Şerifoglu Ahşap " olarak bizim amacımız siz tüketicileri öncelikle parke konusunda bilgilendirmektir. Çünkü mobilya yada perde gibi malzemeleri bir kaç kez değiştire bilirsiniz oysa parke sürekli kullanılır,bu nedenle yaşamak istediğiniz doğayı evinizde yaşatmak, bir şöminenin sıcaklığı kadar sıcak ortamlar yaratmak için evinizin her yerinde zemine zevkinizi yansıtır.

Zevkiniz klasik, modern yada eski ile güncelliğin birlikteliği doğrultusunda olsun mutlaka zevkinizi ifade edebilecek bir parke bulabilirsiniz. Seçtikleriniz en iyi ama ekonomik olmalıdır. Güzel sonuçlar elde etmek,problemlerinizi çözebilmek için ENDİŞE ETMEYİN! Detayları biz sizin yerinize düşünüyoruz çünkü detaylara karşı çok hassasız.

Kapılarda nasıl bir bitiş sağlanır?
Duvarla parke nasıl birleşir?
Kot farkı ya da farklı bir yer kaplamasıyla nasıl uyumlu bir geçiş sağlanır?
Kalorifer diplerinin bitişi nasıl sağlanır?
Döşemeye nereden başlamalıdır?

İç dekorasyonu zenginleştiren detaylar mimari kaliteyi yansıtır.Öyleyse neden farklı bir karakter ve tanımlama için standart dışı bir döşeme olmasın? Başta Maslak Ericsson olmak üzere geniş referans listemiz ile hizmetinizdeyiz.

Neden Parke? sorusunu özetlersek;
Görsel ve fiziksel olarak şıktır.
Ayağınızı üşütmez.
Vücudunuzdaki elektriği alır.
İnsan sağlığına zararsızdır.
Güzellik ve şıklığını yıllarca korur.
Güçlü bir mimari karakter ve dekorasyonda uyum sağlar.Yaşamınızda yeni bir esinti, bastığınız yerde huzur ve konforu hissedersiniz.
Eğer evinizin her yerinde kullanmadıysanız, diğer bölümler arasındaki yer kaplama malzemeleri arasındaki yumuşak geçişler sağlar.
Temizliği kolay,sizlerin ve çocuklarınızın sağlığı için hypoallergictir.
Çevre dostudur.